Výměna kabelové lišty STA

V některých panelových domech jsou rozvody společné televizní antény v bytech vedeny po stěně v kabelové liště. Staré kabelové lišty jsou nevzhledné, účastnická zásuvka STA příliš vyčnívá před stěnu (k tomu je nutné ještě připočítat konektor na účastnické šňůře) a je na nešikovném místě. Dnes si lze vybrat z široké nabídky tvarů a barev kabelových lišt. Při výměně kabelové lišty lze účastnickou zásuvku STA posunou k podlaze nebo blíže k oknu, kde tolik nepřekáží a je lépe dostupná. Je však také potřeba vyměnit kabely do horního a spodního bytu. 
Protože jde o zásah do společného vybavení domu, lze tuto službu realizovat pouze prostřednictvím majitele domu.

Orientační cena výměny kabelové lišty STA  3500 Kč. Pouze bezhotovostní platba. 

Nastavení televize nebo set-top-boxu

Služba byla ukončena!
Tato služba nebyla naší hlavní činností, ale pouze jako její doplněk především pro straší lidi, pro které je nastavení televize nebo set-top-boxu problematické. Přechod na nové vysílání DVB-T2 nám umožnil nastavit zesilovač STA tak, že již nebude potřeba složité ruční ladění programů se zadáváním kanálů a stačí spustit automatické ladění programů. 

Návod na nastavení televize naleznete na záložce Technická podpora ZDE

Připojení více přijímačů na STA

Služba byla ukončena!
Tato služba nebyla naší hlavní činností, ale pouze jako její doplněk. Návod na přípojení více přijímačů naleznete na záložce Technická podpora ZDE