Další poskytované služby

Nastavení televize nebo set-top-boxu

Tato služba byla ukončena!

Tato služba nebyla naší hlavní činností, ale pouze jako její doplněk především pro straší lidi, pro které je nastavení televize nebo set-top-boxu problém. Přechod na nové vysílání DVB-T2 nám umožnil nastavit zesilovač STA tak, že již nebude potřeba složité ruční ladění programů se zadáváním kanálů a stačí spustit automatické ladění programů. Navíc by služba podléhala EET a pořizovací a provozní náklady na EET by se musely odrazit v ceně služby, která by tak byla dražší než nový set-top-box. Z těchto důvodů byla tato služba ukončena. V případě problémů s nastavením televize nebo set-top-boxu se obraťte na televizního opraváře. 

Pokud se vám pomocí našeho návodu na NASTAVENÍ TELEVIZE nepodařilo televizi nebo set-top-box naladit, můžete si nastavení u nás objednat. Na přání seřadíme programy dle vašich zvyklostí. Služba také obsahuje měření televizního signálu a kontrolu anténního kabelu.

Ladění bez seřazení programů  500 Kč
Ladění a seřazení programů      800 Kč

Připojení více přijímačů na STA

Na společnou televizní anténu lze připojit dva až tři televizní přijímače. Služba obsahuje měření televizního signálu, návrh optimálního uspořádání bytových anténních rozvodů a jejich montáž. Cena je závislá na délce kabelů, složitosti montáže a počtu průchodů zdí nebo panelem. Cena bude stanovena až po prohlídce na místě. 

Připojení dvou televizí na STA  1500 Kč (orientační cena)

Výměna kabelové lišty STA

V některých panelových domech jsou rozvody společné televizní antény v bytech vedeny po stěně v kabelové liště. Staré kabelové lišty jsou nevzhledné, účastnická zásuvka STA příliš vyčnívá před stěnu (k tomu je nutné ještě připočítat konektor na účastnické šňůře) a je na nešikovném místě. Dnes si lze vybrat z široké nabídky tvarů a barev kabelových lišt. Při výměně kabelové lišty lze účastnickou zásuvku STA posunou k podlaze nebo blíže k oknu, kde tolik nepřekáží a je lépe dostupná. Je však také potřeba vyměnit kabely do horního a spodního bytu. 

Výměna kabelové lišty STA  2500 Kč (orientační cena)