Další poskytované služby

Nastavení televize nebo set-top-boxu
Prodej a montáž set-top-boxu

Připojení více přijímačů na STA
Výměna kabelové lišty STA
 

Nastavení televize nebo set-top-boxu

Pokud se vám pomocí našeho návodu na NASTAVENÍ TELEVIZE nepodařilo televizi nebo set-top-box naladit, můžete si nastavení u nás objednat. Na přání seřadíme programy dle vašich zvyklostí. Služba také obsahuje měření televizního signálu a kontrolu anténního kabelu.

Ladění bez seřazení programů  500 Kč
Ladění a seřazení programů      800 Kč

Prodej a montáž set-to-boxu DVB-T2

Pokud se nechce zbavovat staršího funkčního televizoru, lze k němu připojit set-top-box s tunerem DVB-T2 a obrazovým dekodérem H.265/HEVC. Certifikovaný set-top-box si můžete vybrat z naší nabídky na straně PRODEJ. Set-top-box vám přivezeme, propojíme s televizí, nastavíme a seznámíme vás s jeho základní obsluhou. Na přání seřadíme programy dle vašich zvyklostí. Služba také obsahuje měření televizního signálu a kontrolu anténního kabelu.

Montáž a ladění programů                  700 Kč
Montáž, ladění a seřazení programů  900 Kč

Připojení více přijímačů na STA

Na společnou televizní anténu lze připojit dva až tři televizní přijímače. Služba obsahuje měření televizního signálu, návrh optimálního uspořádání bytových anténních rozvodů a jejich montáž. Cena je závislá na délce kabelů, složitosti montáže a počtu průchodů zdí nebo panelem. Cena bude stanovena až po prohlídce na místě. 

Připojení dvou televizí na STA  1500 Kč (orientační cena)

Výměna kabelové lišty STA

V některých panelových domech jsou rozvody společné televizní antény v bytech vedeny po stěně v kabelové liště. Staré kabelové lišty jsou nevzhledné, účastnická zásuvka STA příliš vyčnívá před stěnu (k tomu je nutné ještě připočítat konektor na účastnické šňůře) a je na nešikovném místě. Dnes si lze vybrat z široké nabídky tvarů a barev kabelových lišt. Při výměně kabelové lišty lze účastnickou zásuvku STA posunou k podlaze nebo blíže k oknu, kde tolik nepřekáží a je lépe dostupná. Je však také potřeba vyměnit kabely do horního a spodního bytu. 

Výměna kabelové lišty STA  2500 Kč (orientační cena) 

Objednejte si naše služby

Ceník dopravy

Doprava po Praze 4      150 Kč
Doprava po Praze         250 Kč
Doprava mimo Prahu    2 x 10 Kč/km  

Uvedené služby bohužel neposkytujeme v oblastech s parkováním pro rezidenty (modré parkovací zóny). 
Platba za tyto služby pouze v hotovosti. 

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět nebo nás kontaktujete v pracovní dny na tel. 606 860 020